תריסים מאלומיניום: הכירו את הפתרון האידאלי להצללה ביתית

תריסים הם לא דבר חדש, וכולנו מכירים את תריסי הגלילה הקלאסיים שעדיין נמצאים במרבית הבתים. אולם, פיתוחים שונים אפשרו ליהנות מסוגים שונים של תריסים כאשר תריסי אלומיניום הם בין הפופולריים ביותר. התריסים הייחודיים הללו מהווים פתרון הצללה מושלם לחדרי הבית השונים, ואם אתם שוקלים להתקין תריסים חדשים בביתכם, אלומיניום הוא חומר הגלם האידאלי עבורם.

אילו תריסי אלומיניום זמינים כיום?

כאמור, תריסי גלילה הם לא התריסים היחידים שזמינים כיום. מלבד התריסים המסורתיים הללו, אתם יכולים להתקין תריסי רפפה, תריסים ונציאנים ותריסי ביטחון. התפקיד של התריסים הוא בעצם לשלוט בכמות האור בבית, כך שחשוב שתהיו בטוחים שאתם בוחרים בתריסים שיעשו את העבודה.

פרופיל אלומיניום לתריסים, או ארגז לתריסים, צריך להיות חזק ועמיד לא פחות מהתריסים עצמם. עבור שני הפריטים הללו יש צורך בחומר גלם שהוא לא רק עמיד ואיכותי, אלא גם קל משקל. כדי שניתן יהיה להרים ולהוריד תריסים בקלות, חשוב שהם לא יהיו כבדים מדי. השילוב הזה של חוזק מבני וגם קלות משקל הוא נדיר, אך למרבה השמחה, יש מתכת ייחודית וזמינה שעושה את העבודה בצורה נפלאה: האלומיניום.

תריסי אלומיניום הם קלילים, חזקים ועמידים בפני קורוזיה, וזה בדיוק מה שאתם צריכים לבית שלכם. תריסים צריכים לעלות ולרדת פעמים רבות במהלך היום, אז חשוב שהם יהיו קלי משקל וגם איכותיים. מלבד העובדה שמומלץ שתריסים יהיו מאלומיניום, חשוב שהאלומיניום יהיה איכותי. לכן, כאשר אתם רוכשים תריסים בעצמכם או דרך חנות/קבלן, וודאו שמקורם הוא מחסן אלומיניום איכותי.

אלומיניום שמשומש לתריסים ולהרכבה של פריטים אחרים צריך להיות איכותי ולעמוד בתקנים בטיחות. לכן, חשוב שתשאלו על מקור האלומיניום כאשר אתם רוכשים אותו.

מה עוד כדאי לדעת על תריסי אלומיניום?

תריסים מאלומיניום זמינים במגוון גדלים ודגמים, וניתן להתאים אותם באופן מלא לצרכים שלכם. מלבד זאת, ניתן לרכוש תריסים עם מערכת שליטה מרחוק שמאפשרת לכם לפתוח ולסגור אותם עם שלט. המערכות הללו מומלצות במיוחד בתריסים שהם גדולים, כמו תריסים של דלתות מרפסת. תריסים חשמליים מאלומיניום נשמרים לאורך זמן, וכל בני הבית יוכלו לכוון אותם בקלות באמצעות שלט רחוק.

כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים תריסים איכותיים שישרתו אתכם לאורך זמן, בקשו אחריות ארוכת שנים עליהם.

תריסי אלומיניום מהווים דרך פשוטה לווסת את האקלים בתוך הבית וגם את כמות האור שנכנסת אליו. אם אתם חברה שמייצרת תריסים או לקוחות שזקוקים לתריסים, חשוב לבחור בית מסחר לאלומיניום עם אלומיניום איכותי בלבד. חברת Aluminum מבית שחר צדיק מחסן אלומיניום שמספקת אלומיניום בכמויות מסחריות ללקוחות בכל רחבי הארץ, לכל מטרה – לרבות הרכבת תריסים. האלומיניום זמין לכם באספקה מהירה וללא תיווך של חברות אחרות, כך שתוכלו ליהנות משירות מהיר ואיכותי במיוחד עבור צרכים מסחריים ועסקיים מתי שתרצו.

שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
אולי זה יעניין אותך ?